GAMA l Kalıp, Tasarım, Enjeksiyon ve Montaj çözümleri bir noktada
Kalıp ve Tasarım Merkezi

TASARIM

SİMULASYON

KALIP TASARIM

ÜRETİM

MONTAJ

 

 

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

HER ADIMDA

YANINIZDA

 

GAMA Ar&Ge'nin deneyimli tasarım ve üretim ekibi ile projelerinizi güvenli ellerde hayata geçirin. Tasarımdan montaja bütün aşamalarda yanınızda GAMA Ar&Ge olduğu sürece başarıdan emin olabilirsiniz.

 

 

BÜTÜN İHTİYAÇLARINIZ İÇİN TEK NOKTADA ÇÖZÜM

 

TASARIM

FİKİRLERİNİZİ HAYATA GEÇİRMENİZ İÇİN YANINIZDAYIZ

 

Tasarım aşaması bütün aşamalar arasında belkide en önemli aşamadır. Bu aşamada verilecek yanlış bir karar uzun dönemde size büyük maliyetler çıkartabilir. Gama Ar&Ge'nin otomotiv ve medikal sektörlerde deneyimli ekibi size en doğru tasarım kararları için yardımcı olacaktır.

 

SİMÜLASYON

İLK DENEMEDE SONUCA ULAŞIN

 

Son teknoloji kalıp simülasyon yazılımları ile tasarımlarınızın kalıplarının çalışmasını önce bilgisayar ortamında test ediyoruz ve oluşabilecek hataları öngörüp önlem alıyoruz. Bu sayede ilk baskıda başarıya ulaşıyor size kaliteli çözümleri ekonomik bir şekilde sunuyoruz.

 

KALIP TASARIM

ÜRÜNLERİN HAYATA GEÇTİĞİ NOKTA

 

Bir ürünün hayata geçmesindeki en kritik yatırımlardan bir tanesi de kalıp yatırımıdır. Ancak Kalıp tasarımı ve üretimi aşamasında doğru bir ekiple çalışarak istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Kalıbınızın ölü bir yatırıma dönüşmemesi için güvenilir bir ekibi tercih edin.

 

ÜRETİM

HIZLI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER

 

Kalıplarınızın hızlı bir şekilde denenebilmesi, üretime geçilebilmesi zaman içerisindeki değişiklik ihtiyaçlarınızın hızlı bir şekilde hayata geçebilmesi için, kalıp üretiminin ve enjeksiyon ihtiyaçlarınızın tek bir noktada çözebilmeniz önemlidir. Gama Ar&Ge size benzersiz bir esneklik sunuyor.

 

MONTAJ

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRACAK ÇÖZÜMLER

 

Üretilen parçalarınızın enjeksiyon anında veya sonrasında montajı ve paketlenmesi ürünün pazara arz süresini hızlandırabilir, hata oranlarını düşürebilir ve sizin genel maliyetlerinizi olumlu yönde etkileyebilir. Proje ihtiyaçlarına göre sayısı artan ve azalan montaj ekibimizle size nasıl yardımcı olabiliriz?

 

 

GAMA ARAŞTIRMA PATENT TASARIM VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ

 

Esenşehir mah. Kuru sk. No:28/A Ümraniye Istanbul

IMES Sanayi Sitesi E Kapısı

 

 0216 371 71 28

© Tüm hakları saklıdır. Daha fazla bilgi için info@gamaarge.com.tr'den iletişime geçin.

 

 

0216

371 71 28

0532 476 71 61
Kalıp ve Tasarım Merkezi
0532 476 71 61
Kalıp ve Tasarım Merkezi
TASARIM
SİMULASYON
KALIP TASARIM
ÜRETİM
MONTAJ
Kalıp ve Tasarım Merkezi
0532 476 71 61